OPTİSTEP AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

Çatı katınıza kolay bir biçimde ulaşmak istiyorsanız fakat ortaya çıkabilecek olan inşaat faaliyetleri ile uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey optistep ahşap çatı merdiveni satın almak olmalıdır. Hiçbir montaj işlemine gerek kalmadan kendi başınıza halledebileceğiniz bir yapıya sahip olan bu merdiven türünün kullanım alanı her geçen gün bir adım daha ileri gitmektedir. Fakro şirketi tarafından tamamen monte edilmiş bir biçimde satışa sunula bu merdivenler kullanıcılar için hiçbir zorlu koşul ortaya çıkartmamaktadır. Diğer çatı merdivenleri için gönderilen ekipler bu merdiven tipinin kurulumu için gönderilmemektedir. Tam manası ile kurulu bir biçimde kutulanan ve sipariş üzerine evlere kadar gönderilen bu merdivenleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. 

 

OptsiStep Çatı Merdiveni Boyutları:

 

Teknik Özellikler

Optistep merdivenlerin teknik özellikleri açısından en çok beğeni göreni hiç kuşkusuz ki dayanıklı yapısıdır. Konforlu bir biçimde senelerce kullanacağınız bir merdiven olacak olan bu materyal 1. Sınıf meşe ağacından elde edilmektedir. Tam manası ile sağlık dostu bir dokuya sahiptir.

  • 3 veya 4 defa katlanabilen kullanışlı yapı
  • 60x120 veya 70x120 oranlarına sahip modern tasarımlı ürünler
  • Tüm kurulum parçalarını içinde bulunduran paket
  • Ekstra cilaya ihtiyaç duymayan şık ahşap görünümü

Teknik özellikleri incelendiği zaman Fakro şirketinin bu merdiven karşılığında talep ettiği fiyatın ne denli uygun olduğunu siz de fark edeceksiniz. Piyasa analizi yapıldığı zaman bu denli yüksek güvenlik önlemlerine sahip ve kullanışlı bir merdiven için istenen fiyatın çok daha yüksek olduğu göze çarpmaktadır. 

 

Hangi Odalarda Kullanılabilir

Bir merdiven tipinin oda içerisinde kullanılabilmesi için belirli koşulları sağlaması gerekmektedir. Öncelikle bu koşullar sağlanmalı daha sonra sizin zevkinize göre değişebilen dekoratif detaylar ile uğraşılmalıdır. Özellikle çatı katı merdivenlerinin seçilmesi için tavan taban yüksekliğinin ve oda genişliğinin çok net bir biçimde öğrenilmesi gerekmektedir. Bu ölçüm yanlış bir biçimde gerçekleştirilirse odanıza uygun olan merdiveni tam manası ile belirleyemezsiniz. Optistep ahşap çatı merdiveni sayın almak istiyorsanız odanızın yüksekliğinin en fazla 280 santim olması gerekmektedir. Bu yüksekliğin üstünde bir yapıya sahip olan odalarda bu tip merdivenler kullanılmamaktadır.

 

optistep cati merdiven modelleri  OptsiStep Çatı Merdiven Örnegi                                                              

Sitemap

Çatı Penceresi

Çatı Pencereleri