ELEKTRİKLİ ÇATI MERDİVENİ

ELEKTRİKLİ ÇATI MERDİVENİ: Merdivenler arasında bir türlü seçim yapamıyorsanız ve eviniz için hangi merdivenin uygun olduğunu kavrayamıyorsanız elektrikli çatı merdivenlerii seçeneklerine göz atmanız yeterli olacaktır. Çatı merdiveni seçimi yaparken öncelikle odanızın hangi merdiven için uygun olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Özellikle çatı katına giriş yapılacak boşluğun boyutu merdiven seçimi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri olarak görülmektedir.

roof hatch RHT7014 electric scissor stair type large large image

Elektrikli Merdivenlerin Avantajları

  • Güç kullanmadan merdiven açma ve kapatma
  • Uzaktan kumanda vasıtası ile çalışan yapı
  • Acil durumlarda devreye giren bataryalar
  • Engel ile karşılaşıldığında otomatik olarak stop eden yapı
  • Sessiz çalışma mekanizması
  • Katlanılabilir yapı
  •  

Bu avantajların çoğundan manuel olarak kullanılan merdivenleri satın alırsanız yararlanamazsınız. Uzaktan kumanda ile yönetilen tek çatı katı merdivenleri elektrikli çatı katı merdivenleri modelleridir. Bu merdivenler tamamen Alman teknolojisinin uzun uğraşlar sonucunda meydana getirdiği bir parçadır. Alman DIN 4570 standartları kapsamında üretilen bu merdivenler hiçbir biçimde bir güvenlik zafiyeti içermemektedir. Bütün aile bireyleri bu merdivenleri büyük bir gönül rahatlığı ile kullanabilir. Ürünü satın aldığınız andan itibaren ortaya çıkacak aksaklıkları ortadan kaldırmak için geçerli olan 5 senelik bir garanti imkanından da yararlanma fırsatını elde edeceksiniz. 

propertyladder3 lrgpropertyladder2 lrg

 

Genel Özellikler

Korkuluklar bir çatı katı merdiveninde olmazsa olmaz özelliklerden bir tanesidir. Korkulukların sağlam bir yapıya sahip olması merdivenin kalitesini de ortaya koymaktadır. Elektrikli çatı katı merdiveni sayesinde çok güvenli bir biçimde çatı katınıza ulaşabilirsiniz. Otomatik bir biçimde açılır kapanır olması da elde edeceğiniz konforu kat ve kat artırır. Bu merdivenlerin kullanıcıları çok memnun eden özelliklerinden bir tanesi de bütün odaların boyutlarına göre tasarlanabilmesidir. Odanızın boyutu ister geniş ister dar olsun ölçülerinizi alıp gönderdikten sonra elektrikli çatı katı merdivenine kolay bir biçimde erişebilirsiniz.

 

propertyladder1 lrgsaf e close lge 1

Taşıma kapasitesi açısından da diğer merdivenlerden çok daha iyi bir performans ortay koymaktadır. 200 kilogram yükü çok rahat bir biçimde taşıyabilecek olan bu merdivenler uzun ömürlü olmaları ile de bilinmektedir. Merdiveninizi kullanmadığınız zaman kapatma düğmesine basarak merdiven görünmez bir hale getirebilirsiniz. 

selectric1

Sitemap

Çatı Penceresi

Çatı Pencereleri